Програмна оболонка TouchWiz випередила своїх конкурентів

Досить часто багато хто звинувачує програмну оболонку TouchWiz від компанії Samsung в недостатньо швидкій роботі. Під цим розуміються різні мікролаги, що зустрічаються на протязі всієї роботи з пристроєм. Однак після цього порівняння вектор наших думок вкрай змінився. Тепер Sense – не найшвидша Android-оболонка, до слова, тайванська розробка істотно поступилася в тесті на швидкодію навіть оболонці від LG.

Ймовірно, це пов’язано з тим, що софт поки досить свіжий і все ще нестабільний. HTC 10 – єдиний пристрій на ринку c встановленою оболонкою Sense 8, було представлено 12 квітня. Втім, факт залишається фактом – TouchWiz в даний час є найшвидшою сторонньої оболонкою Android, і в цьому можете переконатися ви самі:

Всі три пристрої оснащуються процесором Snapdragon 820 і 4 гігабайтами оперативної пам’яті, в зв’язку з цим всі проблеми, пов’язані з швидкодією, стосуватимуться більшою мірою саме оптимізації.

Як можна помітити, Galaxy S7 закінчив перший цикл за 1 хвилину 22 секунди, LG G5 – за 1 хвилину і 30 секунд, HTC 10 відстав досить сильно – 2 хвилини і 14 секунд. Якщо різниця між Galaxy S7 і LG G5 склала всього 8 секунд, у випадку з HTC 10 мова йде вже майже про одну хвилину (52 секунди). Така суттєва різниця, в повсякденному використанні буде помітна.

Другий цикл пройшов досить швидко на всіх девайсах:

Samsung Galaxy S7 – 1 хвилина 49 секунд
LG G5 – 2 хвилини 6 секунд
HTC 10 – 2 хвилини 39 секунд

При цьому, якщо починати відлік від кінця першого циклу, отримаємо наступні результати:

Samsung Galaxy S7 – 27 секунд
LG G5 – 36 секунд
HTC 10 – 25 секунд

Як можна помітити, на другому циклі HTC 10 вирвався в лідери, що досить дивно і в черговий раз підтверджує доводи про нестабільний софт. Цілком можливо, що мова йде про одиничний випадок, проте навіть при цьому тест – чесний, і виправдовувати HTC або LG буде нерозумно.

Джерело інформації: FuchsPhone