Камера iPhone SE порадує всіх любителів мобільної зйомки

Однією з головних переваг новенького iPhone SE стала камера, адже це той же модуль, що встановлений і в топовому iPhone 6S – iSight на 12 Мп з розміром пікселя 1,22μ, автофокусом, діафрагмою ƒ/2.2, п’ятилінзовим об’єктивом, спалахом True Tone, сапфіровим склом і підтримкою Live Photos.

Здавалося б, така ідентичність разом з одними і тими ж алгоритмами обробки повинна гарантувати і схожі як дві краплі води фотознімки, проте невелика різниця на фото все ж простежується, що підтвердили і недавні тести.

Ліворуч – iPhone SE, праворуч – iPhone 6S

При детальному розгляді відмінності на фото помітні неозброєним оком, проте не можна сказати, що це більш висока якість картинки в одному випадку і низька в іншому. Єдина ситуація, де будь-який зі смартфонів може вийти вперед, це недолік освітлення: приглушене світло в приміщенні, сутінки, нічні вогні і так далі.

З відео ситуація аналогічним чином – обидва смартфона дозволять вам записувати досить якісну картинку з роздільною здатністю аж до 4К (3840х2160 пікселів з частотою 30 кадрів/с, 1080p з частотою 30 або 60 кадрів/с). Також важливо відзначити, що в обох випадках підтримується улюблений багатьма режим сповільненої зйомки з роздільною здатністю 1080р і частотою 120 кадрів/с або з роздільною здатністю 720р і частотою 240 кадрів/с.

Загальний підсумок такий, що камера iPhone SE обов’язково порадує всіх любителів мобільної зйомки. У цьому плані смартфон не став кращим серед всіх, проте в своєму класі, класі компактних пристроїв, рівних йому просто нема.

За матеріалами 9TO5Mac