HTC готує програмну оболонку Sense 8 з незвичайним інтерфейсом

 

Блоггер під ніком LlabTooFeR опублікував скріншоти програмної оболонки Sense 8.0, яка, швидше за все, буде використовуватися в новому флагманському смартфоні HTC 10.

Судячи зі скріншотів, дизайнери HTC спробували створити щось інноваційне і вкрай незвичайне. Звичних значків додатків на екрані немає, замість них використовуються елементи, що гармонійно вписуються в тему оформлення. У Sense 8 буде кілька таких тем оформлення, кожна з яких виконана в дизайні Material. По суті це мінімалістичні малюнки, об’єкти яких виконують ту чи іншу функцію.  Об’єкти підписані, але підписи напевно можна буде приховати після того, як ви запам’ятаєте, яка програма прикріплено до того чи іншого об’єкту.

Звичайно, інтерфейс Android можна гнучко налаштовувати за допомогою різних лаунчерів та віджетів, однак вони, як правило, не забезпечують єдність дизайну. Ймовірно, в HTC вирішили цю проблему – Sense 8.0 виглядає цілком цілісно, ​​хоча, звичайно, нам хотілося б побачити і інші елементи інтерфейсу, а також вбудовані додатки.

Джерело інформації: LlabTooFeR