HTC 10 потрапив в об’єктив камери

Всього декілька днів відділяє нас від анонсу HTC 10. За останні два місяці ми дізналися про смартфона вже практично все, однак інсайдери продовжують засипати нас різними витоками. Наприклад, на цьому тижні в мережу злили скріншоти оболонки Sense 8, а сьогодні в об’єктив камери потрапив і сам смартфон, що дозволило нам в черговий раз розглянути особливості його дизайну.

Як і повідомлялося раніше, HTC 10 дійсно втратив фірмовий логотип на передній панелі і зовні нагадує One A9. При погляді смартфона не виникає думки про приналежність до топового сегменту – досить широкі бічні рамки не характерні для флагманів першої половини 2016 року. Примітно велике вічко фронтальної камери: варто очікувати ширококутовий об’єктив для Селфі.

HTC 10 HTC 10 HTC 10

По обидва боки від фізичної кнопки “Додому” розташувалися піктограми з сенсорними кнопками для навігації. На правому торці помітно наявність гойдалки для регулювання гучності і кнопки включення з ребристою поверхнею.

HTC 10 отримає 5,1-дюймовий QHD-дисплей, процесор Snapdragon 820, 4 ГБ оперативної пам’яті, 12-мегапіксельну основну і 5-мегапіксельну фронтальну камери, а також Android 6.0 “з коробки”.

Джерело інформації: Droid-Life