Функція Always On Display тепер доступна всім смартфонам на Android 4.3 і вище

Корейські флагмани в особі Samsung Galaxy S7 та LG G5, що вийшли не так давно, мають ряд ключових особливостей, одна з яких доступна як власникам S7, так і власникам G5. Йдеться про функцію Always On Display, яка є аналогом Moto Display і здатна відображати час, повідомлення та іншу корисну інформацію на заблокованому екрані, витрачаючи тим самим малу кількість заряду акумулятора. Однак, з недавнього часу, функція стала доступна всім власникам Android-апаратів і представляє собою невеликий додаток, назва якого говорить сама за себе – Always On Display From S7 G5.

Якість додатка залишає бажати кращого, проте самі циферблати виконані на належному рівні. У додатку доступні 4 шляхи встановлення категорій:

  • Загальні налаштування
  • Регулювання часу
  • Налаштування дати
  • Налаштування повідомлень

У першому розділі є можливість включити показ батареї, «KNOCK” -включення, а також режим «У кишені». Тут же можна регулювати яскравість екрану Always On.

У розділі налаштування годинника є можливість вибрати циферблати, налаштувати їх висоту, ширину, формат, а також активувати показ секунд.

У розділі дати можна включити або відключити показ дати, налаштувати колір тексту, ширину і висоту. В останньому розділі вам дозволять налаштувати повідомлення, включаючи колір їх фону.

Головним недоліком програми можна назвати сильне «поїдання» заряду акумулятора.

Всім любителям оптимізації роботи програм ми не радимо цей додаток, як і тим, у кого явні проблеми з нервами: якщо зайти в додаток для налаштування чогось, через кожні 5-10 секунд на екрані буде з’являтися банер з рекламою, який можна закрити лише через 5 секунд, але варто розуміти, що в налаштування ви будете заходити не так часто, але це не може бути виправданням.

Ми ставимо додатку тверду трійку. Так, циферблати дуже якісні і досить гарні, проте реалізація всього іншого залишає бажати кращого.

Always On Display From S7 G5
Always On Display From S7 G5
Developer: RttiLink
Price: To be announced