BlackBerry Priv почав оновлюватися до Android Marshmallow

Через два тижні відкритого тестування компанія BlackBerry почала офіційно оновлювати смартфон Priv до Android 6.0 Marshmallow. Власники даного апарату вже стали отримувати довгоочікуваний апдейт “по повітрю”.

Крім стандартних змін від Google, на зразок режиму зберігання енергії Doze, дозволів для додатків і пошуку по контексту на екрані Now on Tap, BlackBerry підвищила безпеку смартфона за допомогою фірмових сервісів і розширила можливості деяких стандартних додатків, таких як клавіатура, Hub і інші.

BlackBerry Priv

Крім дозволів для додатків, користувач після установки Android 6.0 зможе управляти безпекою через спеціальний додаток DTEK. Крім цього, в BlackBerry Hub з’явилася підтримка S/MIME, що дозволяє використовувати цифровий підпис і шифрування для повідомлень електронної пошти.

Значні зміни торкнулися стандартного додатка клавіатури. BlackBerry каже, що з оновленням поліпшений предиктивний набір тексту, підвищена швидкість і точність. Тепер власники Priv зможуть використовувати безперервне введення як з екранної, так і з фізичної клавіатури смартфона. Поліпшилася система передбачення наступних слів на підставі того, де зараз знаходиться палець користувача. Також BlackBerry додала 200 нових смайликів.

Були внесені зміни і в повідомлення. У момент розмови по телефону на екрані буде відображатися іконка телефону зеленого кольору, коли відбувається виклик, і жовтого – коли дзвінок на утриманні. Також в BlackBerry Hub з’явилася підтримка ряду популярних додатків, таких як Instagram, Skype, Slack і Pinterest.

Налаштування домашнього екрану, видалення додатків і організація віджетів тепер здійснюються за допомогою більш простих жестів. Крім цього, додаток камери “навчився” знімати в форматі 4K, 1080p і 720p з частотою 24 кадрів в секунду.

Файл прошивки доступний для скачування по Wi-Fi і займає на пристрої близько 1,8 ГБ

Джерело інформації: 9TO5Google