Apple випустила третю публічну бета-версію iOS 9.3.2

Apple випустила публічну бета-версію накопичувального оновлення iOS 9.3.2 beta 3. Реліз відбувся на наступний день після виходу тестової збірки iOS 9.3.2 beta 3 для розробників. Завантажити загальнодоступний варіант iOS 9.3.2 можуть користувачі iPhone, iPad з числа тих, хто залишив заявку на програму тестування.

iOS 9.3.2 beta 3

Apple запустила Apple Beta Software, в рамках якої будь-якому користувачеві пропонується взяти участь в тестуванні програмних продуктів, в 2014 році. Зроблено це з метою надання зворотного зв’язку, що в свою чергу допоможе зробити iOS і OS X краще, перш ніж відбудеться фінальний реліз ОС.

Тепер у рядових користувачів є можливість завантажити iOS 9.3 beta 3. Для цього достатньо пройти реєстрацію на сайті компанії. Варто враховувати, що оновлення не додає візуальних змін в операційну систему: Apple зосередилася на поліпшенні внутрішніх механізмів роботи ОС, а значить, мова йде про підвищення продуктивності, збільшення стабільності в цілому і інших важливих деталях.

Завантажити публічну версію iOS 9.3.2 beta 3 можуть перші 100 000 чоловік з числа тих, хто записався на тестування. За попередніми даними, цей апдейт стане останнім перед анонсом нового покоління операційної системи – iOS 10 в червні цього року.