Apple несподівано оновила лінійку MacBook та MacBook Air

Вчора компанія Apple без зайвого шуму оновила лінійку MacBook та MacBook Air. Крім несподіваності самого оновлення, будь-яких сюрпризів воно не принесло. MacBook отримав новий процесор на архітектурі Intel Skylake з частотою 1,1, 1,2 або 1,3 ГГц, що розганяється за допомогою Turbo Boost до 2,2, 2,7 та 3,1 ГГц відповідно, а також новий колір «рожеве золото» на додаток до вже існуючих. Обидва нововведення були цілком очікувані. В іншому найкомпактніший ноутбук Apple не змінився, якщо не брати до уваги додаткову годину автономної роботи і трохи збільшену (з 1600 до 1866 МГц) частоту пам’яті.

Значно цікавішим в цьому плані виглядає оновлення MacBook Air. Воно торкнулося лише 13-дюймової моделі, яка отримала 8 ГБ оперативної пам’яті в обох модифікаціях ноутбука. Молодша модель, 11-дюймова, такої «розкоші» не була удостоєна.

Обидві оновлені лінійки надійдуть в продаж вже зовсім скоро. Ціни на них залишилися без змін і починаються від 37000 гривень за MacBook та від 25000 гривень за MacBook Air.

Джерело інформації: Apple