Анонсовано оновлений флеш-накопичувач SanDisk iXpand для пристроїв на iOS

Компанія SanDisk подбала про власників смартфонів і планшетів під управлінням iOS, випустивши iXpand – нове покоління флеш-накопичувачів, спроектованих спеціально для використання спільно з iPhone та iPad.

Оригінальна модель SanDisk iXpand, яку можна підключати безпосередньо до смартфонів і планшетів Apple, була представлена ​​в 2014 році. Нова «флешка» істотно відрізняється від своєї попередниці. У заяві компанії йдеться, що форма накопичувача дозволяє підключати його до смартфонам і планшетів Apple, укладеними в більшість чохлів.

Список пристроїв, з якими сумісний iXpand USB 3.0 Flash Drive, включає iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini і iPod touch 5G з iOS 8.2 або більш нової версії.

iXpand USB 3.0 Flash Drive можна використовувати для перенесення файлів iPhone або iPad на комп’ютер Mac або ПК, що працює під управлінням Windows. При цьому не потрібні ніякі кабелі, підключення до мережі або інші умови.

У комплект входить мобільний додаток, що дозволяє синхронізувати фотографії та відеоролики між мобільним пристроєм і накопичувачем. Крім цього, можна використовувати iXpand для зберігання відео- та звукозапису, які можна відтворювати на iPhone або iPad.

Новинка оснащена інтерфейсом USB 3.0 для швидкого обміну даними з ПК. У продаж надійдуть моделі з об’ємом пам’яті 16, 32, 64 і 128 ГБ за ціною 50, 70 і 90 та 130 доларів відповідно.