Android N може отримати підтримку 3D Touch

Програмна підтримка жестів 3D Touch з’явиться в одній з наступних бета-збірок Android N, свідчить офіційний блог Google. Таке рішення в «компанії добра» прийняли внаслідок неабиякого інтересу, виробниками смартфонів до цієї «істинно яблучної» технології. До тих пір пристрої з уже реалізованою підтримкою аналогів 3D Touch матимуть дуже обмежену функціональність.

Розтиражована західними ЗМІ новина про чергове запозичення ідей змусило сторонніх розробників задуматися про долю власних додатків, а виробників електроніки – про прагнення не вдарити в бруд обличчям. Втім, так і не знайшовши масового поширення технологія 3D Touch на Android може виявитися куди більш привабливою. Такою її зможуть зробити самі користувачі, що не побояться «влізти» в налаштування і власноруч доопрацювати наявні жести, додавши нові.

3D Touch

Першим смартфоном з підтримкою 3D Touch став представлений в минулому році Huawei Mate S, якому вдалося випередити навіть Apple з її iPhone 6s. Презентація чинного флагмана «фруктової» компанії відбулася кількома днями пізніше. Але при цьому можливості розробки Huawei виявилися менш великими, ніж у «оригіналу».

Останнім на цей момент смартфоном з підтримкою технології Press Touch, як її вирішили назвати маркетологи компанії, стала модель від Meizu з індексом Pro 6. Нічого революційно нового в області сенсорного управління новий флагман, на жаль, не приніс. Однак більш стала тенденція повинна виразно захопити весь ринок.

Джерело інформації: Phandroid