Живі фото Meizu Pro 6 з усіх ракурсів

Незважаючи на те, що до передбачуваної дати анонса Meizu Pro 6 ще досить довго, в Мережі вже почали з’являтися фотографії флагмана. Спочатку це були знімки деяких деталей корпусу, приписуваних iPhone 7, однак зараз новинка з’явилася у всій красі, продемонструвавши вже знайомі риси.

image Meizu Pro 6

За версією джерела, на цих кадрах зображений цілком робочий прототип, який, втім, може відрізнятися від фінального варіанту. У такому вигляді Meizu Pro 6 досить сильно нагадує попередника, Pro 5, що підтверджували і попередні витоки. Виробник вирішив зберегти дизайн металевого корпусу, змінивши лише розташування пластикових роздільників, що маскують антени.

Meizu Pro 6 Meizu Pro 6 Meizu Pro 6

В іншому можна відзначити переїзд аудіороз’єма на нижній край, зміщення датчиків над дисплеєм і дивного вигляду датчик під основною камерою. Останній може бути якимось поєднаним модулем спалаху і лазерного фокусування.

Meizu Pro 6 Meizu Pro 6 Meizu Pro 6
Джерело фото нагадує, що Pro 6 повинен бути оснащений 5,7-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2560×1440 пікселів, десятиядерним процесором MediaTek Helio X25, 3 або 4 ГБ оперативної пам’яті в залежності від версії, камерами на 21 і 5 Мп, роз’ємом USB Type-C і акумулятором на 3500 мАг.

За матеріалами NWE