Як зменшити яскравість екрану на iPhone, iPad, iPod touch нижче за заводський мінімум

З тим, що Apple оснащує iPhone, iPad, iPod touch відмінними яскравими екранами з насиченою кольорами картинкою не посперечаєшся. Ось тільки в темний час доби яскравий дисплей аж надто б’є по очах. З цією метою в iOS 9.3 розробники включили функцію Night Shift – вона робить кольори тепліше, а очі не так втомлюються.

Але колірна температура і яскравість – різні речі. Давайте розберемося як зменшити яскравість нижче сатандартного мінімуму. Так, нижче тієї, яка знаходиться в пункті «Парпаметри» → «Дисплей і яскравість».

Встановлюємо мінімальну яскравість

1. Відкрийте «Параметри» → «Загальні» → «Спеціальні можливості» → «Зум» і включіть повзунок навпроти цього пункту.

2. Якщо цю функцію ви включаєте вперше, на екрані з’явиться невелике віконце зі збільшувальним склом. Торкніться екрану тричі поспіль трьома пальцями. Робити це потрібно швидко.

Night Shift

3. На екрані з’явиться меню, в якому виберіть пункт «Зменшити».

Night Shift

 

4. Ще раз доторкніться екрану трьома пальцями тричі поспіль і відкрийте «Вибрати фільтр» → «Слабке світло».

5. Область зі збільшувальним склом стане значно темнішою. Виберіть пункт «Зум на весь екран».

Night Shift

6. Тепер весь екран став сірого кольору. Перемістіть повзунок збільшення на мінімальне значення (), після чого доторкніться екрану в будь-якому місці і додаткове меню пропаде.

Night Shift

7. Знижений режим яскравості включений.

Night Shift

Порівняйте яскравість дисплея без застосування фільтра «Слабке світло» і з ним:

Night Shift

Для відключення фільтра торкніться екрану трьома пальцями три рази поспіль і виберіть пункт «Вибрати фільтр» → «Немає». Яскравість екрану повернеться до звичайного режиму.

Night Shift

Зверніть увагу, що на витрату акумулятора даний режим не впливає і мінімальне значення яскравості не додасть вам додаткових пару годин роботи iPhone, iPad, iPod touch, але очі однозначно скажуть спасибі.