Випробування на міцність актуальних флагманів Samsung та Apple

Компанія Sqaure Trade, що надає розширену гарантію на різні пристрої, випробувала на міцність актуальні флагмани Samsung. До того ж вона порівняла їх з iPhone 6s і 6s Plus.

Першим тестом було занурення в воду на глибину в 1,5 метра, що відповідає вимогам захисту за класом IP68. Samsung Galaxy S7 і S7 edge пережили випробування непогано, а з наслідків відзначився лише зіпсований звук. Флагмани Apple впоралися з цим гірше – у них до того ж був пошкоджений екран, а iPhone 6s Plus і зовсім вийшов в результаті з ладу.


Другим випробуванням стала спеціальна машина, яка перевіряє ударостійкість. В результаті 30-секундного тесту iPhone 6s пройшов випробування неушкодженим, iPhone 6s Plus отримав пару тріщин на екрані, а Galaxy S7 і S7 edge – кілька відмітин на тильних кришках.


В улюбленій багатьма перевірці на згинання флагмани Samsung показали середній результат. Навіть більш компактний Galaxy S7 зміг наздогнати менш міцний iPhone 6s з показником в 70 кг, а S7 edge безнадійно відстав від ґаджетів з Купертіно.


Нарешті, результат тесту на міцність при падінні виявилися наступними: Galaxy S7 вийшов з ладу після першого ж приземлення на екран і четвертого – на торці, Galaxy S7 edge пережив 2 контакти екрану з підлогою і цілих сім на торці.

В результаті фахівці Square Trade оцінили найвище міцність iPhone 6s Plus, присвоївши йому оцінку в 6,5 балів, більш компактний 6s набрав 4 бали. Флагмани Samsung Galaxy S7 і S7 edge показали середній результат: 5 і 6 балів відповідно. Дослідники високо оцінили стійкість до рідини ґаджети південнокорейської компанії, а продукцію Apple похвалили за якісні екрани.