У Facebook Messenger знайшли «пасхалку» з грою в баскетбол

У Facebook Messenger знайшли «пасхалку», що дозволяє зіграти зі співрозмовником в баскетбол. Функція з’явилася в додатку для iOS і Android на цьому тижні.

Для початку потрібно включити на смартфоні емодзі. Після цього потрібно відправити співрозмовникові в чат емодзі з баскетбольним м’ячем, щоб почати матч. Гра почнеться, коли одержувач повідомлення підтвердить отримання піктограми.

pashalka

На екрані з’явиться баскетбольний м’яч і кільце. Пересуваючи спортивний снаряд пальцем, гравцеві потрібно закинути його в сітку. Мета гри – закинути якомога більше м’ячів поспіль.

Гра з’явилася в додатку в зв’язку з «березневим безумством» – таку неофіційну назву носить баскетбольний чемпіонат Національної студентської спортивної ліги США, який проходить в країні кожну весну.

Після 10 закинутих м’ячів гра ускладнюється тим, що кошик починає рухатися, що підігріває інтерес. Після 20 закинутих м’ячів рух прискорюється. Хитрість полягає в тому, щоб вибрати правильний момент часу для кидка. Віртуальний баскетбол дуже затягує, кажуть користувачі месенджера.

Гра доступна тільки в останній версії Facebook Messenger, тому додаток необхідно оновити через App Store або Google Play.