Скільки насправді коштує Samsung Galaxy S7?

Аналітична компанія IHS підрахувала вартість виробництва Galaxy S7 без витрат на розробку, маркетинг, транспортування та продажу. Собівартість смартфона виявилася приблизно такою ж, як у Galaxy S5 два роки тому – 255 доларів (це трохи менше 7000 гривень за сьогоднішнім курсом).

У своїх підрахунках компанія IHS керувалася закупівельною вартістю компонентів, які встановлені в смартфон. Найдорожча «деталь» в Galaxy S7 – процесор Snapdragon 820, який Qualcomm продає за 62 долари. Втім, цей процесор виробляється на фабриках Samsung, так що є ймовірність, що він дістається корейській компанії з великою знижкою. Крім того, в деякі моделі встановлений процесор Exynos 8890, який, швидше за все, коштує дешевше. Друга за дорожнечею деталь в цьому смартфоні – 12-мегапіксельна камера, яка коштує 13,7 долара. В деякі моделі Galaxy S7 встановлена ​​камера Sony, в інші – сенсор власного виробництва Samsung, тому і тут компанія могла злегка заощадити. Ще 5 доларів, як вважає IHS, Samsung витрачає на складання кожного смартфона.

У США Galaxy S7 продається за 670 доларів, а в Україні він коштуватиме 18000 – 22000 гривень (залежно від апетитів посередників).

За матеріалами re/code