Представлений PlayStation VR від Sony – вагомий конкурент відомим шоломам віртуальної реальності

У Сан-Франциско зараз в самому розпалі щорічна конференція професійних розробників ігор Game Developer Conference 2016. І японський гігант Sony підібрав найкращий час і місце для презентації свого нового відгалуження і довгоочікуваного продукту – шолома віртуальної реальності PlayStation VR. Отож, відомим конкурентам уже з’явився привід для хвилювання.

Ринок вже наскрізь просякнутий інформацією про конкуруючі йому Oculus Rift і HTC Vive. Перший надійде до продажу вже в цьому місяці за ціною в $600, а анонсований в рамках MWC 2016 HTC Vive добереться до прилавків на початку квітня з нещадним цінником в $799.

Японська команда розробників усе ж врахувала, що для рядового споживача ціна – визначальний фактор, тому Sony вирішила знищити конкурентів заниженою вартістю свого продукту.

PlayStation VR в роздріб надійде за ціною в 399 доларів. У чому хитрість комерційного генія японців? Крім, власне, самого шолома, потрібно придбати камеру PlayStation Eye ($ 59) для захоплення руху і два контроллера PlayStation Move для управління. Разом, сумарна вартість комплекту PlayStation VR піднімається до $ 556. Але це всеодно дешевше продуктів, які пропонують конкуренти.

497886-playstation-vr-demo-player

У PlayStation VR встановлений 5,7-дюймовий екран, що забезпечує роздільну здатність в 1920х1080 пікселів при частоті оновлення в 120 Гц і затримки на рівні 18 мс. Знайшлося місце і для акселерометра і гіроскопа, 3D-стерео динаміків, інтерфейсів USB і HDMI. Працює шолом в парі з приставкою PlayStation 4, за яку теж доведеться віддати в районі $ 350. Альтернативні продукти від Oculus і HTC передбачають використання потужних ПК з завідомо дорогими комплектуючими.

497877-playstation-vr

У продажу PlayStation VR з’явиться на початку жовтня і Sony планують реалізувати підтримку не менше 50 сучасних ігор. Великі шанси, що Sony легко може повторити революцію, як колись вийшло з плеєрами.

За матеріалами: PCmag