Покупці в захваті від iPhone SE

Коли Apple представила новий iPhone SE, аналітики в один голос почали говорити, що новинка приречена на провал – мовляв, чотирирічний дизайн і сучасна начинка не можуть претендувати на щось в сучасних умовах. Сперечатися з ними було марно до вчорашнього дня, коли стала відома перша статистика по попередніх замовленнях iPhone SE.
В одному тільки Китаї вже попередньо замовили 3,4 мільйона нових iPhone, при цьому 1,3 мільйона смартфонів в «золотому» кольорі, а ще 1,2 мільйона – в кольорі «рожеве золото». Такий ажіотаж спостерігався тільки після презентації iPhone 6 та iPhone 6 Plus: тоді китайці замовили шість мільйонів смартфонів, але мова йшла відразу про дві моделі.

Поки невідомо, скільки iPhone SE попередньо замовили в усьому світі, але навряд чи сумарний показник буде менше 10 мільйонів пристроїв. Хто після цього буде говорити, що «реінкарнація» iPhone 5s нікому не потрібна?

Заради справедливості відзначимо, що багато хто замовляє новий iPhone через його низьку ціну в порівнянні з тими ж iPhone 6s або iPhone 6s Plus. Однак чомусь з iPhone 5c такої історії не було, хоча смартфон теж був цілком доступним. Проте він фактично провалився і не користувався попитом серед покупців.