Перша бета-версія Oxygen OS 3.0 для флагмана OnePlus 2

OnePlus ще не оновила свої ґаджети до Android Marshmallow, але зробила величезний крок у цьому напрямку. На офіційному сайті компанії з’явилася бета-версія Oxygen OS 3.0 для актуального флагмана OnePlus 2, основана на «зефірці». Крім змін стокової Android 6.0.1 Marshmallow (управління дозволами додатків, енергозберігаючий режим Doze, підвищення продуктивності та стабільності і так далі), OnePlus 2 отримав новий додаток камери, поліпшену продуктивність сканера відбитка пальця, оновлений лаунчер і меню налаштувань. Додається патч системи безпеки за березень 2016 року. Завантажити тестову прошивку можна за цим посиланням.

OnePlus попереджає про необхідність вайпу в разі використання кастомного рекавері або прошивки, що не відповідає вимогам (має бути Oxygen OS 2.2.0 або вище).

Станом на сьогодні, помічені наступні нюанси ПЗ: після оновлення необхідно перереєструвати відбитки, видалені налаштування Maxxaudio, повернутись до попередньої версії без вайпу неможливий, прогалини в локалізації, просідання швидкості підключення по Wi-Fi і деякі інші. Про терміни виходу фінальної прошивки буде повідомлено окремо.