Основні недоліки Apple Watch, які варто виправити

Перше покоління «розумних» годинників від Apple вийшло гідним, але це не означає, що це досконалий продукт, що ідеально підходить для всіх шанувальників «яблучної» техніки. У ґаджета є недоліки, які слід виправити в новому поколінні пристроїв. Пропонуємо вам розглянути п’ять недоліків оригінальних Apple Watch.

«Глюки» інтерфейсу і софту

Сторонні додатки для Apple Watch, м’яко кажучи, розчаровують. Справа в тому, що будь-який софт для розумних годинників є доповненням для основної програми, яка працює на платформі iOS. Основні обчислення виконує смартфон і передає ці дані на Apple Watch, тому в таких додатках, як Overcast або Calcbot, відчуваються суттєві затримки і «підлагування» інтерфейсу.

Крім того, додатки типу Dark Sky вимагають з’єднання з інтернетом, тому передача даних з мережі на iPhone, а потім на Apple Watch може займати багато часу, особливо за межами зони покриття Wi-Fi.


 

Велика витрата батареї

Apple Watch помітно збільшують навантаження на акумулятор смартфона. Якщо ви користуєтеся iPhone 6 (s) Plus, то втрата рівня заряду буде не такою помітною, але у випадку з iPhone 5 або 5s вам не завадить запастися зовнішньої батареєю.


 

Корпус, який легко царапається

Цей факт не повинен стати сюрпризом, особливо для тих, хто є власником моделі Apple Watch в корпусі з нержавіючої сталі. Якість і стійкість покриття ґаджета відповідає старому iPod Classic. Але корпус з нержавіючої сталі, проте, залишається у перевазі завдяки сапфіровому склу, що прикриває екран годинника.

lacking-1


 

Обидві руки повинні бути вільними

Дивно, що навіть при спілкуванні з Siri користувачеві часом необхідно задіяти обидві руки, хоча Apple Watch були розроблені для підвищення зручності взаємодії зі смартфоном і цифровими технологіями в цілому.

Будемо сподіватися, що нове покоління «розумних» годинників від Apple отримає покращену інтеграцію і методи управління за допомогою голосових команд.


 

Слабкий Taptic Engine

Apple пишається механізмом тактильного відгуку Taptic Engine. Замість стандартного вібромотора в смарт-годинниках вбудована система з приводом лінійного переміщення: ґаджет немов торкається користувача у відповідь. Механізм Taptic Engine дійсно працює не так, як вібромотор, але повідомлення можна легко пропустити. В налаштуваннях watchOS пропонується на вибір один з двох рівнів тактильного сигналу, але навіть на максимальному рівні інтенсивність роботи механізму залишає бажати кращого.

lacking-3