Mac OS X користується більшою популярністю серед розробників, ніж Linux

Згідно з результатами дослідження, проведеного ресурсом Stack Overflow, на сьогоднішній день операційна система OS X користується більшою популярністю серед розробників, ніж Linux. Так, OS X використовує 26,2% фахівців, в той час як Linux – 21,7%. На другому місці знаходиться Windows 7 з 22,5%, проте, якщо взяти до уваги всі версії ОС від Microsoft, то на них працює близько 52,1% девелоперів. Для даного звіту було опитано більш ніж 56 000 розробників з 173 країн світу, що є найбільшим дослідженням в історії компанії.

OS X користується більшою популярністю серед розробників, ніж Linux

Варто відзначити, що Mac OS X тільки в минулому році обійшла Linux за популярністю серед розробників. Зараз ця тенденція збереглася, і в найближчому часі ситуація кардинально не зміниться.

Що стосується мобільного сегменту, то розробка додатків для Android залишається як і раніше більш популярною серед розробників, ніж для iOS – 61,9% проти 47,5% відповідно. При цьому майже третина розробників використовує мову програмування Swift від Apple, яка знаходиться на другому місці після Rust.

OS X користується більшою популярністю серед розробників, ніж Linux

Ознайомитися з повною версією звіту можна на офіційному сайті Stack Overflow.

За матеріалами 9TO5Mac