Meizu Pro 6 буде оснащено 3D Touch екраном

Чутки про те, що новий флагман Meizu отримає екран з розпізнаванням сили натискання підтверджені головним розробником програмної оболонки Flyme Янь Яном (Yang Yan). Він опублікував в особистому блозі в сервісі Weibo зображення з програмним поліпшенням, в якому застосовано дану функцію.

Flyme і сильне натискання

Судячи по картинці, Meizu пішла по шляху Apple, прив’язавши до сильного натискання на ярлик програми появу меню з додатковими діями. Для демонстрації використана фірмова галерея, але швидше за все, ідентична функціональність є у всіх програм компанії, а може бути і деяких сторонніх додатках. Цілком ймовірно, сильне натискання спрацьовує і всередині цих додатків.

chrome-for-ios-finally-gets-3d-touch

Візуально реалізація функції від Meizu практично повністю повторює таку у Apple. Компанія в інтерфейсі Flyme і раніше орієнтувалася на конкурентів з США, проте тут взагалі йде майже повне копіювання.

Головна проблема установки екранів такого типу в Android-пристрої криється в тому, що опція базова для системи. Кожен виробник використовує її через свої API і механізми, тому реалізація додаткових дій зазвичай обмежена фірмовими додатками. Apple же дає творцям програм інструменти, що дозволяють інтегрувати функцію в будь-яку з них. Велика ймовірність, що Google в найближчій версії Android виправить ситуацію, але чекати її випуску і подальшого поширення доведеться досить довго.

Варто зазначити: Янь Ян згадує екран з розпізнаванням сили натискань по відношенню до Pro 6. Тобто Meizu взагалі може не випустити субфлагман MX6 або не забезпечити його відповідним дисплеєм. Також цікаво ім’я, яке в компанії придумають для функції, адже mTouch вже зайнято для сканера відбитків.

За матеріалами Ubergizmo