Майбутній флагман HTC демонструє чудові результати в AnTuTu

Анонімне джерело надіслало виданню PhoneArena знімок з HTC 10, новим флагманом компанії, на екрані якого видно результат його тестування в AnTuTu. Якщо довіряти цій інформації, то смартфон на голову обходить всіх конкурентів.

fw907_T2aqg

Бенчмарк AnTuTu 6.0.1 оцінив продуктивність HTC 10 в 156 091 бал. Це майже на 20 000 балів більше, ніж у передпродажної версії LG G5, хоча вона оснащена ідентичним за характеристиками «залізом». Samsung Galaxy S7, незалежно від версії, відстає в AnTuTu ще серйозніше.

Попередні витоки інформації показують, що HTC 10 оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 820 з чотирма фірмовими ядрами Kryo, частота яких становить 2,2 ГГц. У чіп інтегрований новий прискорювач Adreno 530. З «заліза» на продуктивність смартфона також впливають 4 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4 і швидкісний носій, швидше за все, UFS 3.0.

Пояснити успіхи нового флагмана HTC можна якоюсь особливою оптимізацією або ж використанням, на потрапившому в кадр прототипі, нефінальної прошивки із “задертими” частотами. Є і більш банальний варіант – перед нами звичайна підробка з реальним смартфоном, доречі, знятим на камеру Samsung Galaxy S7, на екран якого виведена створена в редакторі картинка.

Правдивість витоку можуть підтвердити або спростувати нові. Втім, до появи фінальних версій HTC 10 в руках покупців говорити точно про продуктивність смартфона складно. Навіть на виданих журналістам для тестування пристроях можуть бути встановлені попередні прошивки.

 

За матеріалами: Phoneаrena