Майбутні Apple-годинники зможуть викликати екстрену допомогу

Заявка на отримання патенту вже подана.

Сама ідея смарт-годинників Apple пов’язана в першу чергу з контролем над здоров’ям користувачів і їх фізичним станом. Ініціативу компанія не закинула і навіть патентує нові розробки в цій галузі. Наприклад, можливість викликати 911 в екстрених випадках.

У патентній заявці йдеться про технологію, яка зможе оцінити стан користувача в незвичайній ситуації і при необхідності викликати службу порятунку. Сенсори Apple Watch повинні виявляти зміни в тілі власника і в навколишньому середовищі. Потім, якщо ситуація потенційно небезпечна, годинник передає сигнал на iPhone, який викликає 911 (або іншу місцеву службу порятунку) і повідомляє певних людей зі списку контактів про проблему. Користувач повинен скасувати сигнал, якщо з ним все в порядку. Якщо ж він не реагує на запит ґаджета, годинник сприймає це як ситуацію з ризиком для здоров’я.

02-2-Apple-Watch-911-Patent

В налаштуваннях цієї функції користувач сам вкаже, в яких випадках ґаджет повинен бити тривогу. Також він складе і список контактів, з якими потрібно буде зв’язатися. У цьому списку мається на увазі два рівні контактів: перший – друзі і близькі, другий – 911 та інші екстрені служби.

02-3-Apple-Watch-911-Patent

Ініціатива хороша, але рішення запатентувати таку ідею, не означає, що вона напевно буде реалізована в Apple Watch. В даному випадку важливіше сам факт появи цієї заявки, що вказує на активну роботу в компанії над розвитком функціональності смарт-годинників. У тому числі і в галузі контролю над здоров’ям.