LG показала особливості програмної оболонки UX 5.0 на прикладі G5

У зв’язку з майбутнім запуском флагмана G5 компанія LG вирішила прорекламувати нову фірмову Marshmallow-оболонку UX 5.0, яка разом з ним і дебютує. Як повідомив CEO компанії, вона поліпшувалася і допрацьовувалася на основі проаналізованого способу життя власників смартфонів. У ній відображені всі основні вимоги і бажання користувачів.

Головною «родзинкою» LG UX 5.0 названо додаток LG Friends Manager, що дозволяє з легкістю контролювати всі аксесуари, які входять до однойменної колекції. Це і селфі-камера, і VR-окуляри, і Rolling Bot, й інші. При виявленні останніх система автоматично знаходить і пропонує завантажити додаткові додатки для взаємодії, в разі їх необхідності.

UX 5.0

Також під час запису відео або фотозйомки за участю одного з аксесуарів в галереї буде автоматично створюватися альбом для відзнятих фото та відеороликів. Це помітно полегшить подальший пошук потрібних кадрів для відправки або публікації.

UX 5.0

Ряд істотних змін відбувся і в додатку для зйомки, що цілком очікувано з урахуванням появи передової дуал-камери у G5. Зокрема, мова йде про плавний перехід між модулями камер під час запису відео, з ширококутового на основний і навпаки, про “розумну” автозйомку, що дозволяє робити селфі в потрібний момент, а також про збереження 360-градусних панорам, функції «картинка в картинці», об’єднання знімків з фронтальної та основної камери і так далі.

Також важливо відзначити, що меню додатків тепер за замовчуванням відсутнє – іконки всіх встановлених ігор і програм будуть відображатися на робочих столах. Хоча при бажанні користувачі зможуть повернути звичний розділ, скачавши потрібний сервіс безпосередньо з налаштувань.

Покращений LG Health дозволить стежити за вашим здоров’ям і тренуваннями, давати рекомендації по заняттях в залі або на вулиці. Дозволяє програмі аналізувати звички і розпорядок дня користувача, щоб поради були більш дієвими і корисними.

Сервіс Smart Doctor надасть можливість здійснювати контроль за використанням основної та оперативної пам’яті, контролювати рівень заряду акумулятора і також дозволить оптимізувати роботу пристрою за рахунок видалення непотрібних файлів. При необхідності завжди можна буде скористатися інструментом LG Backup для збереження і відновлення резервних копій файлів. Ну і завершує все це зручна система доступу до даних за відбитком пальця.

Джерело інформації: LGNewsroom