Компанія Sony займеться перенесенням ігор з PlayStation на платформи iOS та Android

Компанія Sony створює новий підрозділ ForwardWorks Corp для розробки ігор для смартфонів і планшетів. Про це йдеться в повідомленні компанії. Таким чином, японська фірма піде по стопах свого конкурента Nintendo, який не так давно випустив свою першу мобільну гру.

«ForwardWorks буде використовувати інтелектуальну власність PlayStation, ігрових персонажів, програмне забезпечення, а також знання і досвід в розробці ігор, набутий протягом багатьох років в бізнесі PlayStation, щоб створити ігрові програми для «розумних» пристроїв, в тому числі для смартфонів», – повідомляє компанія Sony.

Нові ігрові мобільні додатки стали важливим фактором зростання галузі, тому Sony хоче задіяти користувачів смартфонів, особливо в Азії. У Sony є перевага у вигляді 36 млн користувачів PlayStation, продажі якого вищі, ніж у найближчих конкурентів Microsoft і Nintendo, однак на ринку мобільних ігрових додатків компанії буде складно конкурувати з основними гравцями ринку.

PlayStation

На думку спостерігачів, створення ForwardWorks свідчить про зміни в стратегії Sony, яка вирішила відмовитися від провальної ініціативи PlayStation Mobile. Вона передбачала перенесення мобільних інді-ігор на пристрої PlayStation Vita, а старих ігор для консолі першого покоління – на смартфони Xperia і інші девайси компанії. Замість додавання сумнівної цінності власним продуктам, Sony зосередиться на підкоренні ринку мобільних ігор.

Керувати новим бізнесом буде глава Sony Computer Entertainment в Японії та Азії Ацусі Моріта. При цьому генеральний директор компанії Ендрю Хауз увійде до складу ради директорів. ForwardWorks почне роботу 1 квітня 2016 року.