iPhone 7 чи Meizu Pro 6 ? Нещодавні оманливі зображення

Позавчора в Мережі з’явилося фото корпусу iPhone 7, який в підсумку виявився Meizu Pro 6, що в сервісі Weibo підтвердив віце-президент китайської компанії Лі Нань (Li Nan). Такі випадки з помилкою ідентифікації ґаджетів іноді зустрічаються, хоча і не дуже часто.

Корпус смартфона на фото може здатися типовим, схожим на такий у флагманів Meizu минулого року, якби не оригінальний дизайн вставок зверху і знизу. У MX5 і Pro 5 це великі пластикові елементи в один колір з їх металевою частиною, тут же матеріал розпізнати складно. Зате в очі кидається цікава форма вставок.

iPhone 7

Щоб не бути голослівним, Лі Нань опублікував в Weibo фото, на якому зображена велика частина тильної сторони Meizu Pro 6 з логотипом виробника.

meizu-pro-6-leak-02-600x400

Він пояснив: що в компанії дуже незадоволені таким зливанням інформації, і співробітнику, який зробив даний знімок, доведеться відповісти за свої дії. Однак керівництво Meizu вирішило не робити вигляд, що того фото не було, тим самим підтвердивши: ідея оригінального дизайну вставок належить їх інженерам.

Компанія зробила несподіваний і незвичний крок, зазвичай виробники ніяк не коментують витоки інформації. Завдяки цим діям вони уникають ймовірних звинувачень в плагіаті, якщо iPhone 7 дійсно отримає схожий дизайн вставок.

За наявними даними, Meizu Pro 6 оснастять десятиядерним процесором MediaTek Helio X25, на певний час ексклюзивним для компанії, великим обсягом ОЗП (аж до 6 Гб), а також FHD-дисплеєм. Виробник продовжить дотримуватися лінії, що цієї роздільної здатності достатньо для смартфонів.

 

За матеріалами: GizmoChina