iPhone 7 без кнопки «Home» показали на «шпигунських» фото

У Мережі з’явилися нові фотографії, на яких, як запевняють, зображений iPhone 7. Якщо це дійсно правда, то пристрій позбудеться фірмового елемента «яблучних» пристроїв у вигляді кнопки «Home».

Джерелом фотографій став користувач китайської соцмережі, який опублікував фото iPhone 7. Задня панель ґаджета питань не викликає: тут розміщений подвійний фотомодуль. Однак на лицьовій стороні смартфона відсутня класична клавіша мобільних пристроїв Apple. У підписах до фотографій вказується, що кнопка «Home» прихована за захисним склом, там же розташувався сенсор Touch ID.

На смартфонах Apple традиційно використовується кнопка повернення на головний екран, кнопка ввімкнення і вимкнення пристрою, два перемикача гучності, а також важіль для перемикання телефону в беззвучний режим. Є думка, що відмова від кнопки пов’язана з бажанням Apple повернутися до більш зручного форм-фактору, який дозволяє працювати зі смартфоном однією рукою.

iPhone 7Сенсор Touch ID в iPhone 7 інтегрований в дисплейну панель смартфона, а не перенесений на задню частину, як в Nexus, так що можливість розблокування смартфона без необхідності брати його в руку залишилася. Чутки про те, що Apple розробляє дисплей з сенсорними елементами керування, ширяться досить давно, проте ніяких свідчень того, що технологія буде реалізована в iPhone 7, до цих пір не було.

Також багато хто цікавиться, яким чином Apple вдалося позбутися пластикових смужок на корпусі iPhone 7. Якщо вірити новому фотознімку, антенні вставки все ж залишаться, але будуть огинати корпус смартфона. Таку форму дизайнери Apple порахували більш гармонійною, так як тепер вони не дуже сильно кидаються в очі.

iPhone 7

21 березня відбудеться презентація нових продуктів Apple, проте навряд чи там буде фігурувати iPhone 7. Зазвичай компанія випускає нові смартфони восени, і очікувати його анонса навесні не доводиться.

За матеріалами Appleinsider