Додаток FlexBright, що працює за схемою Night Shift, видалено з App Store з певних причин

Не так давно в App Store з’явився додаток FlexBright, який працює за тим же принципом, що і режим Night Shift від Apple. Спочатку компанія з Купертіно схвалила додаток, який здатен адаптувати температуру світла в iPhone, завдяки чому він і з’явилося в App Store, але пізніше вирішила видалити його. За словами розробників програми, причиною його видалення став той факт, що Apple забороняє стороннім додаткам змінювати колірну температуру екрану.

На думку розробників, додаток було видалено за двома технічними причинами. По-перше, через використання кастомно-створених класів, заснованих на непублічних API.

Я розробив три класи на основі непублічних API. Незважаючи на те, що створені мною класи кастомні, все ж, очевидно, вони використовують ті ж методи, що і непублічні API.

По-друге, для роботи у фоновому режимі додаток використовує безшумне аудіо, що може призвести до більш швидкої розрядки акумулятора. Розробник замаскував безшумне аудіо за допомогою музичного плеєра, завдяки чому Apple двічі схвалила цю функцію, яка фактично не працювала.

Ми назвали це новою можливістю, що дозволяє закрити очі на кілька хвилин, давши їм відпочинок, і послухати музику. Тепер же Apple говорить, що це не є метою програми, і вони проти такого підходу.

Для повернення FlexBright в App Store представники Apple попросили розробника видалити з програми фільтр блакитного світла, але він відмовився, щоб користувачі, які вже придбали програму, могли використовувати її за призначенням.

17lLVz0lYXkhwmMyyO9rf5NMt2jbHz1xA9tgra5PxnlLX93kWtWifl18V43TJKXSgJojvAj5qMEz0uah5MCKWz29z0lZ2kTXY

Надалі розробник програми планує створити новий додаток, що дозволить визначати втому очей на основі яскравості екрану і часу, проведеному з iOS-пристроєм.

Джерело: macrumors