Цікава пропозиція для діджеїв від Apple Music

У стрімінговому сервісі Apple Music представлена ​​дискографія десятків тисяч виконавців найрізноманітніших жанрів і напрямків. Але лише зараз компанія готова зробити впевнений крок назустріч діджеям і музикантам, що займаються обробкою і зведенням оригінальних «чужих» композицій, створюючи унікальні мікси.

Уклавши угоду з сервісом Dubset Media Holdings, що займається поширенням реміксів і міксів, Apple готується до офіційної публікації подібних композицій у власній онлайн-бібліотеці. І в цьому компанія може стати першою.

Для публікації міксів в Apple Music Dubset пропонує використовувати технологію MixBank. З її допомогою файл-мікс аналізується для визначення включених в нього оригінальних треків, отримує необхідні ліцензійні права і завантажується в колекцію стрімінгового сервісу. На додавання реміксу тривалістю в 60 хвилин потрібно близько 15 хвилин часу.

MixBank

З законодавчої точки зору процес проходження повної авторизації мікс-треку включає ряд труднощів. Так, типовий сет може включати від 25 до 30 різних пісень за використання яких потрібно оплатити право на використання 25-30 відповідним компаніям.

Кількість треків у жанрі EDM (електронна танцювальна музика) зростає з кожним днем ​​і рівно з такою ж швидкістю зростає і кількість всіляких реміксів і міксів популярних композицій. Відповідно до думки генерального директора Dubset Штефана Уайта, висновок співпраці зі світовими дистриб’юторами (по всьому світу їх зареєстровано близько 400) і використання алгоритмів MixBand дозволить кожному діджею заробити гроші на продажі власних міксів.

 

За матеріалами MacRumors