Apple відкликала iOS 9.3 через виявлення ще однієї критичної помилки

Прошивка iOS 9.3 наробила багато шуму. Користувачі дивуються, яким місцем в Купертіно перевіряють мобільні прошивки перед публічним релізом, якщо в процесі установки апдейта відбуваються такі серйозні масові помилки.

Вчора ми писали, що компанія Apple випустила оновлену версію iOS 9.3 під порядковим номером 13E236. У цій версії розробники Apple усунули помилку з активацією пристрою, однак на зміну їй прийшов новий баг. Як з’ясувалося пізніше, є ще друга помилка, пов’язана з активацією. Вона торкається не тільки старих версій iPad, але і багато інших пристроїв, в тому числі iPad Air і нижче, а також iPhone 5s і моделі попередніх років.

Після ідентифікації другої помилки компанія Apple була змушена припинити підписувати iOS 9.3 для більшості старих девайсів. Відповідно на перерахованих вище iOS-пристроях поки встановити iOS 9.3 не можна. У корпорації Кука заявили, що вже працюють над виправленням помилки: до виходу оновленої прошивки iOS 9.3 користувачам старих гаджетів рекомендується залишатися на iOS 9.2.1.