Компанія Apple оголосила дату нової презентації

Компанія Apple підтвердила недавні чутки, офіційно оголосивши дату чергової презентації. Як і очікувалося, відбудеться вона вже в кінці цього місяця – 21 березня. Слоган «Let us loop you in» ні на які новинки не натякає, однак чимала кількість витоків вже дозволяє висунути деякі припущення.

Let us loop you in

Найбільш вірогідним здається анонс компактного iPhone 5SE, хоча, за іншими даними, його можуть назвати і зовсім iPhone SE. Як би там не було, точно відомо, що це компактний смартфон з екраном 4″ і дизайном корпуса схожим на iPhone 6S. Усередині повинен бути встановлений процесор A9 та співпроцесор M9. Також йому приписують 8-Мп камеру з підтримкою Live Photo, модуль NFC для Apple Pay і 16 або 64 ГБ вбудованої пам’яті в залежності від модифікації.

iPhone 5SE

Разом зі смартфоном представлять і новенький iPad. Швидше за все, це буде третє покоління лінійки Air, хоча все частіше інсайдери згадують iPad Pro 9,7″. Така назва теж була б цілком логічною, адже за своїми характеристиками ґаджет буде мало не ідентичний торішньому iPad Pro (за винятком діагоналі дисплея, звичайно).

iPad Pro 9.7

Також не виключається, що увагу на презентації буде приділено поліпшенню Apple Watch. Навряд чи варто чекати новий годинник, мова, швидше за все піде про програмні нововведення. Більше подробиць – вже 21 березня.

За матеріалами PhoneArena