Android-смартфони, вихід яких зменшує ажіотаж до появи iPhone 7

До виходу iPhone 7 залишається ще достатньо часу, але в Мережі з’являється численна інформація про флагман купертинівців. Однак мало хто знає, що деякі Android-виробники вже реалізували в своїх смартфонах особливість, яка, ймовірно, стане ключовою у випадку з iPhone. Йдеться про подвійну камеру. Нижче представлений список Android-смартфонів, які були нагороджені цієї відмінною рисою виробниками.


 

HTC One M8
HTC

У 2014 році HTC представила флагман M8, особливістю якого стала подвійна задня камера. Однак варто зазначити, що одна з камер виступає лише в якості помічника основній камері, наприклад, для різних 3D-ефектів, реалізованих в додатку «Камера».


 

Huawei Honor 6 Plus

honor-6-plus

В кінці 2014 року Huawei представила Honor 6 Plus, проте тепер уже обидві камери беруть пряму участь у фотографуванні. Так, компанії вдалося вбудувати дві 8-Мп матриці з розміром пікселя в 1,85 мікрона (наприклад, в Nexus 6P розмір пікселя дорівнює 1,55 мікрона), таким чином камери отримують більше світла, а підсумкова 13-Мп фотографія утворюється в результаті об’єднання двох 8-Мп зображень.


 

Qiku Q Terra

Qiku-Q-Terra

Влітку 2015 року маловідома китайська компанія Qiku представила топовий пристрій Q Terra. Девайс оснастили процесором Snapdragon 810, 4 ГБ оперативної пам’яті і подвійною основною 13-Мп камерою. Компанія використала матриці Sony IMX278 і IMX214. Перша «захоплює» світло і різні кольори, друга відповідає за чорні і білі тони, завдяки чому якості картинки в темний час доби багато хто може позаздрити. На жаль, девайс не доступний за межами Китаю.


 

Lenovo Vibe S1

lenovo-vibe-s1-2

Селфі-смартфон від Lenovo був представлений у вересні 2015 року та оснащений двома селфі-камерами на 8 і 2 Мп. Основну роль на себе взяв 8-Мп модуль, 2-Мп камера же відповідає за збір різних даних (глибина і так далі) – аналог другої камери M8.


 

LG V10

pic1_v10

У наприкінці 2015 року був представлений LG V10 – смартфон з двома фронтальними 5-Мп камерами: одна з них має звичайний об’єктив, друга – широкоформатний на 120 градусів. Користувач може вибирати, за допомогою якої камери робити селфі-знімок. Наприклад, якщо ви хочете, щоб в кадр потрапили і ваші друзі, можна використовувати 5-Мп модуль з широкоформатним об’єктивом, і, навпаки, якщо в кадрі ви єдиний, можна обмежитися звичайною 5-Мп камерою.


 

LG G5

LG-G5

Подібне до того, що можна зустріти в LG V10, реалізовано і у флагмані LG 2016 року, проте тепер камери стали серйозніше і розташовані на тильній частині.