Жіночі “розумні” браслети – цьогорічна новинка від Samsung

Компанія Samsung представила на виставці MWC 2016 Барселоні величезний вибір різних аксесуарів для смартфонів Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, серед яких окремої уваги заслуговують браслети Samsung Charm. Новинки виглядають як звичайні жіночі прикраси, а не як носимі електронні пристрої, але в той же час вони наділені деякими “розумними” функціями.

Samsung Charm доступний в двох версіях: прямокутній і квадратній, які можуть мати різне кольорове оформлення. Браслети оснащені невеликими світлодіодами, які сповіщають власника про дзвінки, нагадування й інші повідомлення з підключеного смартфона лінійки Galaxy S7. Крім цього, браслет відстежує фізичну активність користувача: вираховує кроки і дистанцію, яку він подолав. Відзначимо і підтримку роботи з популярним додатком S Health.

SamsungCharm_01

Смартфон підключається до Samsung Charm за допомогою інтерфейсу Bluetooth LE і додатку Charm. Новинка працює від вбудованої батареї, ємністю всього 17 мАг. За заявою виробника, її буде достатньо на 18 днів використання. На жаль, поки точно невідомо, чи будуть браслети Samsung Charm сумісні з іншими смартфонами. Також залишається невідомою їх ціна і дата початку продажів.