За чутками незабаром Siri з’явиться в OS X

Голосову помічницю Siri, яка доступна тільки на i-пристроях, “розумних” годинниках Apple Watch і телеприставці Apple TV, можуть перенести в настільну операційну систему OS X вже в цьому році. Як повідомляє сайт 9to5mac з посиланням на обізнані джерела, Siri з’явиться на “маках” восени, разом з релізом OS X 10.12.

За даними видання, Apple почала тестувати інтеграцію асистентки з “маками” ще в 2012 році, проте компанія тільки зараз володіє “чітким баченням” того, як ця функція повинна бути реалізована в OS X. Очікується, що нова версія ОС для “маків” ( 10.12, робоча назва – Fuji) буде показана на щорічній конференції для розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2016, яка пройде в червні.

9to5mac пише, що на “маках” Siri буде “жити” на панелі меню, поряд зі збільшувальним склом пошукової функції Spotlight. Щоб активувати функцію голосового управління, користувачеві буде потрібно натиснути на значок Siri в верхньому правому куті. В результаті цієї дії відкриється напівпрозора панель, а Siri виголосить фразу “Чим я можу допомогти?” і почне чекати команд.

Крім того, користувачі зможуть натиснути комбінацію клавіш на клавіатурі для швидкого виклику асистентки. Якщо комп’ютер підключений до живлення, до помічниці можна буде звернутися фразою “Ей, Siri”, зазначає 9to5mac.

Також Apple внесе деякі “дрібні” корективи в призначений для користувача інтерфейс OS X 10.12, однак вони будуть незначні в порівнянні з версією Yosemite, яка повністю змінила вигляд “операційки” в 2014 році.

За матеріалами 9to5mac