Відома вартість Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge

Офіційний анонс нових флагманських смартфонів Samsung запланований на неділю, 21 лютого. І ми до цього моменту вже багато знаємо про Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge. Нам вже відомі їхні технічні характеристики, не є секретом і зовнішній вигляд новинок. А тепер джерела розсекретили ще й вартість нових смартфонів.

Як повідомляють наші колеги з GSMArena, в країнах Європи рекомендована роздрібна вартість Samsung Galaxy S7 складе 700 євро, в той час як його Edge-версія з вигнутим екраном буде пропонуватися за 800 євро. Відзначається, що на європейському ринку будуть продаватися Samsung Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge з процесором Exynos 8890. На яких ринках будуть доступні варіанти на базі Qualcomm Snapdragon 820, не уточнюється.

Джерела видання відзначають, що покупцям будуть доступні тільки варіанти з 32 ГБ вбудованої пам’яті. Втім, це не повинно стати великим розчаруванням, враховуючи, що Samsung поверне слот для карт пам’яті MicroSD.

Напередодні ми вже повідомляли про те, що в Європі і СШАSamsung Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge надійдуть у продаж 11 березня, а прийом попередніх замовлень почнеться в день офіційного анонсу, 21 лютого.