Тест в AnTuTu уточнює деякі характеристики майбутнього Samsung Galaxy A9 Pro

Судячи з усього, залишилося зовсім небагато до того моменту, коли компанія Samsung офіційно представить смартфон Galaxy A9 Pro. Нещодавно, даний апарат був помічений в базі даних бенчмарка GFXBench, а тепер в Мережі з’явилася інформація з тесту продуктивності AnTuTu, яка підтвердила основні специфікації новинки і її відмінності від оригінального Galaxy A9 (2016).

Так, основна камера Galaxy A9 Pro отримає інший сенсор зображення з роздільною здатністю 16 Мп, а не 13 Мп. Крім того, зросте і роздільна здатність фронтальної камери – з 5 до 8 Мп. Нарешті, розробники вирішили додати один гігабайт оперативної пам’яті, так що її загальний обсяг складе 4 Гбайт.

antutu_GalaxyA9Pro

Решта специфікацій новинки будуть такими ж, як у Galaxy A9: однокристальна платформа Snapdragon 652, 32 Гбайт вбудованої пам’яті, Android 6.0 Marshmallow і дисплей з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Відзначимо, що в GFXBench був зазначений 5.5-дюймовий дисплей, але відомо, що бенчмарки іноді невірно визначають діагональ дисплея, і найімовірніше, Galaxy A9 Pro отримає 6-дюймовий дисплей, як і оригінальний Galaxy A9 (2016).