Sony анонсує одразу три нові смартфони до кінця місяця

З 22 по 25 лютого в Барселоні пройде виставка споживчої електроніки MWC 2016. Світові виробники з’їдуться туди, щоб представити громадськості безліч новинок. Раніше в Мережі з’являлася інформація про те, що в рамках заходу будуть представлені флагманські смартфони LG, HTC і Samsung.

Не обійшла стороною цей захід і компанія Sony. Якщо вірити чуткам, то японці можуть представити відразу три смартфона, а саме: Xperia E6, Xperia C6 Ultra і Xperia A6. Примітно те, що смартфон Xperia A6 стане першим в цій лінійці, який буде призначений для міжнародного ринку, раніше моделі даної лінійки поставляли тільки на ринок Японії.

Виходячи з тієї інформації, яка потрапила в Мережу, смартфони Sony Xperia E6 і Xperia C6 Ultra отримають восьмиядерний процесор MediaTek Helio P10 і будуть працювати під управлінням операційної системи Android 6.0 Marshmallow. Sony Xperia C6 Ultra буде оснащений 5.5-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною Full HD-здатністю (1920 × 1080) і тонкими рамками з боків. Про характеристики Sony Xperia A6 інформація поки відсутня.