Samsung звинуватили у копіюванні функцій камери iPhone 6s

Читачі офіційного блогу Samsung звинуватили компанію в плагіаті, заявивши, що технологія спалаху фронтальної камери, реалізована в новітніх смартфонах Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, повторює те, що вже належить власникам iPhone 6s. Користувачі впевнені, що південнокорейський гігант незаконно використав технології Apple.

При використанні фронтальної камери смартфонів iPhone 6s в умовах недостатньої освітленості дисплей мобільних пристроїв виконує роль спалаху, на короткий проміжок часу, спалахуючи в три рази яскравіше максимального рівня. У цей момент камера автоматично коригує баланс білого, щоб кольори виходили більш натуральними. Технологія отримала назву Retina Flash.

В Apple описують роботу функції наступним чином:

«При зйомці Селфі попередній спалах визначає рівень освітленості, після чого спрацьовує спалах True Tone Flash на дисплеї, оптимально доповнюючи собою навколишнє освітлення. В результаті у вас виходить прекрасний знімок з реалістичною передачею кольору і природним тоном шкіри. В основі Retina Flash лежить інноваційна технологія: спеціальний процесор збільшує яскравість екрану в три рази в порівнянні зі звичайним станом ».

Retina-Flash-1

Аналогічна функціональність, як виявляється, реалізована і в смартфонах Galaxy S7 і Galaxy S7 edge. Навряд чи Apple буде пред’являти судові претензії з цього приводу, однак деякі користувачі сильно обурені цим фактом.

Справедливості заради треба сказати, що це не єдине запозичення Samsung. Як ми писали раніше, компанія розробила для свого нового флагмана аналог функції Live Photos – фотографії з елементами відео, що створюються за допомогою iPhone 6s і iPhone 6s Plus. У версії південнокорейського виробника вона називається Motion photo.