“Розумні” годинники матимуть спеціальний чіп від Qualcomm

Компанія Qualcomm представила новий однокристальний чіп Snapdragon Wear 2100, призначений спеціально для «розумних» годинників. Як повідомляє TechRadar, процесор споживає на чверть менше енергії.

Більшість смарт-годинників на ринку, використовують Android Wear, оснащені процесором Qualcomm Snapdragon 400. Виробники відключали три ядра з чотирьох, тому як годинникам зовсім немає потреби в чотирьохядерній силі, але ось споживання енергії виходить на перший план.

Вчора, 11 лютого 2016 року, компанія Qualcomm відкрила нове сімейство процесорів, спеціально призначених для смарт-годинників. Новий чіп носить назву Snapdragon Wear 2100.

НОВА СТАРА ПЛАТФОРМА

Як таку нову платформу в Qualcomm не створювали: в новий чіп входять всі ті ж чотири ядра Cortex-A7, як і у Snapdragon 400. Частота нового чіпа – від 800 до 1,2 Ггц. Як GPU використовується Adreno 304. Так що, фактично, цей той же Snapdragon 400, але поліпшений і оптимізований для носимих пристроїв.

Qualcomm обіцяє на 25% менше споживання енергії, що дозволить «розумним» годинникам працювати як мінімум на чверть довше. За заявою компанії, пристрої на новому чіпі вже знаходяться в розробці.

НОВІ ПРИСТРОЇ

Першими, хто офіційно заявив про підготовку пристроїв з використанням Snapdragon Wear 2100, стала компанія LG. Цілком можливо, що свіжий ґаджет ми побачимо на Mobile World Congress 2016. За день до початку заходу LG анонсує свій новий флагман – смартфон LG G5.