Чим Apple замінить кнопку «Home» в наступних поколіннях iPhone

В Apple продовжують вивчати ймовірні сценарії подальшого розвитку лінійки iPhone. Якщо вірити аналітикам, що посилаються на чутки і відомості від постачальників, наступні покоління «яблучного» смартфона цілком можуть втратити, крім аудіороз’єму, ще й кнопку «Home». Чим же в Купертіно планують замінити настільки впізнаваний і навіть можна сказати фірмовий предмет екстер’єру?

Опублікований в минулу середу патент, що належить компанії Apple, описує особливу апаратну надбудову для модуля 3D Touch, що реагує на дотик в нижній частині екрана. За деякими даними, заснований на резистивних елементах механізм, поєднаний з біометричним сканером, може бути застосований на практиці вже в iPhone 7.

screen-shot-2016-02

Крім очевидних можливостей у вигляді заміни функцій клавіші «Home», новий інтерфейс зможе похвалитися розпізнаванням свайпів для здійснення ряду системних дій. Згідно описаної частини патенту, спеціальні рухи активують режим багатозадачності або дозволять набагато швидше відповісти на вхідне повідомлення.

Щось подібне вже показали нам інженери компанії Meizu, які представили власну реалізацію свайп-панелі під екраном. Хотілося б вірити, що реалізація інженерів з Купертіно буде ще більш інтуїтивною.