Пристрої лінійки Nexus отримали лютневий патч безпеки

День тому Google анонсувала вихід чергового, тепер вже лютневого, патча безпеки для Android-пристроїв з лінійки Nexus. Патчі покликані підвищити стійкість системи перед хакерськими атаками і закривають вразливості безпеки, які вдалося виявити за останні кілька тижнів. Оновлення поширюється “по повітрю”, проте якщо комусь з користувачів не терпиться зробити свій смартфон трохи захищенішим, доступний варіант з ручною установкою образу, який доступний в офіційному репозиторії Google.

Для Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 5 і Nexus 7 (2013) доступний образ Android 6.0.1 Marshmallow під номером MMB29Q. Власникам наступних пристроїв необхідно знайти інші версії білдів:

  • Google Pixel C – MXB48T;
  • Google Nexus 9 – MMB29R;
  • Google Nexus Player – MMB29U.

Примітно, що “старенький” Google Nexus 10 також отримав оновлення на базі Android 5.1.1 Lollipop – в сховищі даних його можна знайти під номером LMY49G.

В офіційному блозі компанії заявлено, що лютневий патч закриває не менше десяти різних “дірок”, п’ять з яких носить статус критичної вразливості. Два з яких були пов’язані з процесом Android Mediaserver, який відповідає за сканування і виявлення мультимедійних файлів на внутрішній пам’яті або на флеш-накопичувачі. Ця частина системи більше за інших піддана різним загрозам безпеки і такі експлойти, як Stagefright, нерідко націлені на Mediaserver.

Джерело інформації: PhoneArena