Galaxy S7 матиме завжди ввімкнений дисплей

Компанія Samsung оснастить свої майбутні флагмани технологією завжди працюючого дисплея. Як повідомляє видання SamMobile, південнокорейський гігант для цього навіть зареєстрував окрему торгову марку.

Південнокорейський електронний гігант Samsung подав форму реєстрації нової торгової марки, що носить назву Always On Display. Незважаючи на те, що назва торгової марки, так само як і функція Always On Mode, звучить досить загально, корпорація Samsung чітко і ясно дала зрозуміти, що хоче захистити таку функцію.

Як вважає видання SamMobile, подібна функція може з’явитися вже в нових флагманів компанії – Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge. Дисплеї ще не оголошених флагманів виконані за технологією Super AMOLED, які споживають енергію тільки тоді, коли відображається контент.

Експерти SamMobile вважають, що застосувавши таку функцію як Always On Mode, відображаючи на дисплеї важливу, але невелику за форматом інформацію (час, дата, погода, те чи інше повідомлення), майбутні флагмани Samsung не тільки не втратять заряду акумулятора, але і будуть його істотно економити.

Такі виробники як Nokia і Motorola вже використовують подібну функцію в своїх смартфонах. У них вони називаються Glance Screen і Ambient Display відповідно.

Чим ближче 21 лютого – дата офіційного анонсу нових флагманських смартфонів Samsung, тим більше чуток і витоків інформації. Так, у понеділок, 9 січня, було опубліковано перше «живе» фото смартфона. Анонс смартфонів відбудеться за один день до Mobile World Congress, який пройде в Барселоні.