Другий динамік замість аудіороз’єму в iPhone 7

Apple не зупиниться ні перед чим, щоб зробити наступний iPhone тоншим попереднього. Кажуть, що черговою жертвою боротьби за витонченість конструкції стане типовий аудіороз’єм для навушників – після чого переважна більшість моделей, що випускаються зараз, стануть несумісні зі смартфоном Apple. Аналітики компанії Barclays Research вважають, що частково компенсувати незручність користувачам повинен буде другий динамік, який займе місце 3,5-мм роз’єму.

speacker-1

Забезпечити роботу додаткового динаміка повинен підсилювач виробництва Cirrus Logic. На iPhone 6s роз’єм для навушників розташований з протилежного боку від єдиного динаміка, так що майбутній iPhone зможе похвалитися більш потужним і якісним звучанням з підтримкою стереозвуку.

Ряд моделей на Android володіють вбудованою системою стереодинаміків. Іноді вони розташовані з одного боку корпусу, іноді на різних краях пристрою, що покликане поліпшити звук при роботі в ландшафтному режимі.

Що стосується виведення звуку на навушники, то в iPhone 7 Apple запропонує використовувати Lightning-роз’єм. В даний час на ринку є кілька моделей навушників, що підтримують таку функціональність – наприклад, Philips Fidelio M2L. Проте це задоволення не з дешевих.

Якщо Apple дійсно піде на відмову від універсального роз’єму для навушників, покупцям iPhone 7 доведеться задовольнятися звуком штатних навушників з Lightning або витрачати гроші на Bluetooth-гарнітуру або модель з Lightning-коннектором. За наявною інформацією, Apple не буде включати в комплект поставки нової моделі перехідник з Lightning на 3,5 мм.

Про плани Apple позбавити «сімку» підтримки навушників зі стандартним коннектором ще в минулому році написав японський блог Mac Otakara з посиланням на власні джерела. Це дозволить зменшити товщину смартфона більш ніж на 1 мм, а також звільнить більше місця всередині корпусу – 3,5-мм роз’єм не тільки «товстий» для сучасних пристроїв, але ще і «глибокий».