Десктопний Google Chrome незабаром оновить свій дизайн

Прапорці в прихованих налаштуваннях десктопної версії Google Chrome, а також знімки екрану з Google Code підтверджують, що браузер пошукача незабаром помітно зміниться зовні. Мова йде про перемальовування інтерфейсу в стилі Material Design.

На даний момент за допомогою прапорців, легко знайдених ​​пошуком по «Material Design», можна ввімкнути новий зовнішній вигляд для багатьох елементів, у тому числі налаштувань, пошукового рядка з випадаючим меню і політик. Остання частина поки насправді не готова, є лише її заготовка.

У пошуковому рядку і сусідніх областях видно перетворюючі стрілки управління і елемент оновлення сторінки, навколо «зірочки» занесення в «Вибране» з’явився товстий контур. Однак, найпомітнішою зміною став елемент, що викликає випадаючий список налаштувань – три смужки перетворилися на таку ж  кількість точок. Варто відзначити і піктограму розгортання вікна Chrome на повний екран.

md2-1920x1150

md3-1920x1150

md5-1920x1056

Сторінка «Завантаження» в стилі Material Design стала сірою, зверху з’явилася синя смуга, що нагадує Action Bar. Аналогічні перетворення відбулися і з рештою налаштувань – пропав білий фон, з’явилися піктограми і випадають списки.

У повзунка прокручування сторінок зникла контрастна облямівка, прибрані елементи «вгору» і «вниз» з самої смужки. У Google Code виявлений скріншот з новим видом режиму інкогніто, що повторює такий же в мобільному Google Chrome. Дизайн його став «чорним», а з правої частини вікна був прибраний «шпигун» – активація функції зрозуміла і за кольором оформлення.

spec-incognito-ntp-1-1920x1200

Варто згадати, що деякі частини засновані на браузері Chrome OS також змінені під Material Design. Google почала з менеджера файлів, а днями «матеріалізувала» вбудований відеоплеєр.

Зараз складно сказати, як скоро новий дизайн стане основним в стабільній гілці Chrome. Деякі журналісти впевнені, що Google присвятить дані зміни до виходу 50-ї версії браузера, однак точно стверджувати рано.