Бета-версія Flyme OS містить шкідливий код

Протягом досить довгого часу італійські фанати Meizu намагалися вивчити код Flyme OS. В результаті їм вдалося з’ясувати, що додатки в бета-версії прошивки містять шкідливий код. Виявити це вдалося під час чергового тестування системи за допомогою служби VirusTotal. Ще один тест, проведений декількома місяцями раніше, також виявляв схожі віруси в попередній версії ОС.

До теперішнього часу компанія Meizu ще не зробила ніяких офіційних заяв, що пояснюють присутність шкідливого коду, однак італійський дистриб’ютор компанії заявив, що результати досліджень сфальсифіковані. Правда, компанія AVG вже підтвердила достовірність опублікованих скріншотів тестування.

Не виключено, що шкідливий код міститься тільки в бета-версіях Flyme OS і тільки для того, щоб автоматично відправляти розробникам інформацію про використання додатків і помилках. Слід мати на увазі, що наявність цього коду може призвести до підвищеного використання даних смартфона, більш швидкої розрядки акумулятора, а також відправки персональних даних на сервери Meizu.

Джерело інформації: Gizchina