Apple випустила iOS 9.3 beta 4

Apple перейшла до чергової фази тестування нової версії iOS. Через два тижні після попередньої збірки компанія випустила оновлення iOS 9.3 beta 4, призначене для iPhone, iPod touch і iPad. Технічний випуск доступний розробникам, зареєстрованим в програмі тестування.

У четвертій бета-версії iOS 9.3 виправлені помилки основного релізу, про які повідомили користувачі і розробники. З’явилася підтримка функції Wi-Fi Calling для американського оператора Verizon. Технологія дозволяє стільниковому провайдеру надавати голосову послугу всюди, де є Wi-Fi: від власної квартири до готелю в іншій країні, що дає можливість значно розширити голосове покриття, заощадивши на будівництві базових станцій.

У iOS 9.3 компанія Apple додала «нічний режим» і кнопку в «центр керування» для включення і виключення функції. На iPhone вона з’явилася на третьому місці в нижньому ряду іконок, на iPad – в правому нижньому кутку, поруч з регулятором яскравості екрану.

Крім функції Night Shift, що сприяє більш міцному сну користувача, воно включає в себе кілька важливих поліпшень. Реліз отримав поліпшення системних додатків, а також нові можливості для тих, хто використовує iPhone і iPad для навчання. iPhone тепер можна пов’язувати відразу з декількома годинниками Apple Watch.

Оновлення iOS 9.3 beta 4 поки доступне тільки розробникам. Реліз фінальної версії відбудеться в березні цього року.