Яких особливостей чекати від iPhone 7 Plus

Компанія Apple в цьому році продовжує тенденцію, що бере початок з iPhone 5s і iPhone 5c – випустить дві моделі смартфонів. Проте, за аналогією з двома минулими роками, це будуть пристрої з різним розміром екрану. Інформацією про те, що в 2016 році компанія представить iPhone 7 і iPhone 7 Plus поділився Мінг Чі Куо – один з найвідоміших аналітиків, що спеціалізуються на компанії Apple. Втім, навряд чи хтось буде сильно здивований інформації про плани компанії з випуску двох моделей з різними розмірами екранів. Набагато цікавішим є той факт, що смартфон з приставкою Plus буде орієнтований на покупців, які серйозно захоплюються мобільним фільмуванням.

У iPhone 6 і iPhone 6 Plus камери смартфонів відрізнялися один від одного наявністю оптичної стабілізації, а у випадку з iPhone 7 різниця може стати ще істотніше. Мінг Чі Куо впевнений, що компанія Apple буде використовувати звичайний модуль iSight в моделі з меншим екраном (хіба що поліпшить деякі якісні показники), а ось смартфон з більшою діагоналлю отримає незвичайну камеру. Точніше, систему з двох фотографічних модулів.

iphone-7

Якщо вірити витоку інформації, покупці зможуть купити версію iPhone 7 Plus з камерою, що складається з двох оптичних блоків з різною фокусною відстанню. Це необхідно для підвищення якості знімання, більшої деталізації знімків та створення гарних візуальних ефектів. Крім того, ходять чутки, що в камері iPhone 7 Plus може з’явитися система трикратного оптичного зума, що дозволятиме наближати зображення без втрати якості.

Подвійна камера буде реалізована в нових iPhone за участю фахівців ізраїльської фірми LinX, яку раніше купила компанія Apple. Чи потрібно говорити, що однією з основних спеціалізацій LinX є знімання з використанням систем з декількох об’єктивів? За непідтвердженою інформацією компанія Apple експериментує з цією технологією з 2014 року і навіть планувала реалізувати її в 2015 році в смартфонах iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Чутки про це з’являлися неодноразово перед презентацією, однак впровадження подвійних камери так і не сталося. Не виключено, що велике оновлення лінійки смартфонів у 2016 році стане хорошим приводом, щоб все-таки реалізувати камеру з подвійним сенсором.