Інтерфейс Windows 10 Mobile на 8-дюймових планшетах виглядає, як на смартфонах

Близько року тому компанія Microsoft показала дизайн Windows 10 Mobile для смартфонів, а також для планшетів на базі процесорів Intel, де операційна система практично нічим не відрізнялася від такої ж для PC. Дизайн ОС для ARM-планшетів довгий час залишався загадкою, і лише сьогодні Alcatel представила мобільну версію операційної системи на прикладі 8-дюймового планшета Pixi 3, який став першою демонстраційною моделлю ARM-девайсів на базі нової Windows. Pixi 3 працює на тій же версії Windows 10 Mobile, що і флагманський Lumia 950, і практично нічим не відрізняється зовні, видаючи планшет за великий смартфон.

Практично всі елементи дизайну Windows 10 Mobile на 8-дюймовому екрані просто збільшуються в розмірах без появи будь-яких додаткових елементів користувальницького інтерфейсу.

alcatelpixi3handson8_1020.0

Виробникам ще тільки належить вирішити, який сегмент ринку 8-дюймових планшетів є більш перспективним – ARM з мобільною Windows 10 Mobile або Intel з повноцінною версією ОС. Pixi 3 стане пробним заходом Alcatel на ринок і покаже прихильність потенційних покупців до даної категорії пристроїв.

alcatelpixi3handson4_1020.0

Pixi 3 оснащений чотирьохядерним процесором з частотою 1,3 ГГц, що означає відсутність функції Continuum на даному планшеті. До слова, на 2016 рік у Alcatel заплановані до виходу й інші девайси на Windows 10, в тому числі і з топ-сегмента.

За матеріалами The Verge