В останньому поколінні iPhone знайшли проблему з відображенням заряду

На минулому тижні компанія опублікувала документ про помилку в останньому поколінні iPhone. Власники iPhone 6s і iPhone 6s Plus залишили безліч скарг через індикатор заряду у відсотках, який міг показувати помилкові дані. В результаті користувачі вважали, що смартфони заряджені достатньо, але через помилку пристрої могли несподівано вимикатися.

Причиною непорозуміння виявилася зміна часових поясів в автоматичному і ручному режимах. Якщо змінити час на смартфоні, то відсоток заряду акумулятора може залишитися на одному значенні і не мінятися ні при використанні, ні при зарядці. Apple запевнила, що над усуненням проблеми вже працюють, а поки розповіла спосіб вирішення помилки.

iPhone 6s

Користувачам пропонується змінити в налаштуваннях наступне: «Параметри → Загальні → Дата і час», після чого перевірити режим тумблера в рядку «Автоматично». Якщо параметр активний, але відсотки не змінюються, то потрібно перезавантажити девайс. До таких дій доведеться вдаватися до моменту виправлення неприємної помилки.

За матеріалами 9TO5Mac