Стали відомі характеристики HTC One M10

Зовсім недавно у Мережі з’явилися нові подробиці про наступний флагман компанії HTC під кодовою назвою Perfume. Інформація була надана нашим колегою з venturebeat, Еваном Блассом, який є перевіреним і надійним джерелом. Як відомо, HTC через кілька місяців представить публіці свій наступний флагман One M10. Однак чим він буде краще конкурентів? Це ми і спробуємо з’ясувати.

Так, смартфон буде працювати на базі Android 6.0.1, поверх якого буде встановлена програмна оболонка Sense 8.0. Perfume також отримає 5,1-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 1440×2560 пікселів, якщо вірити людині, яка вже бачила пристрій своїми очима.

Крім того, One M10 буде оснащений сканером відбитків пальців. Його вмонтують прямо в кнопку на передній панелі, щось подібне можна спостерігати і на HTC One A9. До слова, раніше ми вже писали про те, що M10 зовні буде схожий з A9. Тепер же Еван заявив, що не варто серйозно ставитися до його заяв, так як дизайн смартфона до його анонсу ще може змінитися. Тому нічого конкретного щодо зовнішнього вигляду ми говорити не будемо.

image

Що ж стосується камери, пристрій отримає 12-Мп камеру з фірмовою технологією UltraPixel, а також з лазерним автофокусом. Як основна, так і фронтальна камери отримають оптичну стабілізацію. Таким чином, можна з великою впевненістю стверджувати про те, що цього року HTC може здивувати публіку якістю фотографій.

HTC One M10 оснастять процесором Snapdragon 820, відеоприскорювачем Adreno 530, 4 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої пам’яті, з яких доступно користувачеві буде близько 23 ГБ.

Що ж стосується однієї з головних особливостей фірмових пристроїв – фронтальних стереодинаміків BoomSound, то HTC в 2016 році вирішила відмовитися від них, а щодо якості звуку – ніякої інформації немає.

HTC не покаже публіці One M10 на споживчій виставці MWC 2016, а зробить це трохи пізніше – поки ніяких точних термінів не називається. Тим часом людина, яка вже встигла потримати пристрій в руках, вважає, що смартфон буде тепло прийнятий ринком. Ну що ж, тепер залишається лише чекати і сподіватися, що інтуїція нашого незнайомця не підводить.